More Website Templates @ TemplateMonster.com. April 16, 2012!

Biz Kimiz?

Bizi Yakından Tanıyın

Fatura Tahsilat sistemi tek bakiye üzerinden Toptan GSM TL Yükleme bayiliği olarak da hizmet vermektedir. Kontör satışı ve tahsilat işlemleri Online olarak gerçekleşmektedir. Sistemde sadece anlaşmalı kurum tahsilatları yapılmaktadır. Kullanılan teknoloji ve yazılımlar ile sektördeki bir çok firmaya fark atarak en iyi olma sorumluluğunu devam ettirmektedir.

Son kullanıcıya 2011 yılının ortalarında faaliyete geçirdiği Online Kontör satışı (GSM TL yükleme) www.tarsustl.com. web servisinden çokurovada' de bir ilki başararak 3 Operatorün Kontör satışını tek bir web servis ile son kullanıcıya sağlamaktadır. Turkcell, Avea, Vodafone, Alocard, IPC calling card satışı online olarak gerçekleşmektedir.

Tarihçemiz

1994 -

Gücenmez Market, Kemalpaşa Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No:74 adresinde kuruldu. Gıda temizlik toptan ve perakende olarak hizmetlerine başladı.

2009 -

Şirketimiz büyümeye devam etti. Sanal markete ilk adımlarını atmak için harekete geçti.

2010 -

Gücenmez sanal alışveriş merkezimiz www.gucenmez.com siz değerli müşterilerimizin hizmetine açıldı.

01
2011 -

www.gucenmez.com resmi olarak tüm işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başladı.Hedef belirlendi : 300 bayi

11
2011 -

TarsusTL olarak faaliyet ağını arttıran şirketimiz, hedeflediği bayi ağını tutturmakla yetinmedi, 2012 yılına 600'ü aşkın bayisiyle merhaba diyecekti...

2012 -

Bayi sayısını 750'ye ulaştırmayı başaran, bayi sayısıyla birlikte hizmet kalitesini de arttıran Gücenmez, www.TarsusTL.com olarak bütünleşik bir Online Hizmet Merkezi haline geldi.

Misyonumuz

TARSUSTL İletişim, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve teknolojik alyapısı sayesinde en hızlı ve en etkin biçimde hizmet vererek mükemmellik düzeyi yaratmayı, bu öncü uygulamalıyla sektörde model olmayı hedeflemektedir. Sektörün ihtiyaçları ve sistemin gereksinimleri doğrultusunda doğru zamanda, doğru planlama ile müşteri memnuniyetini optimum seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır.

Değerlerimiz

Vizyonumuz

Müşterilerimizin zamanını en etkili ve hızlı şekilde kullanmalırını sağlayacak, onların yaşam kalitelerini yükseltecek bir çok hizmeti ileri teknolojik imkanlar ile yaygın ve bütünleşik bir anlayış ile sunmaktır. Müşterilerimize değer yaratarak onların maximum seviyede kazanç elde etmelerini, saygın ve prestijli noktalar haline gelmelerini sağlamaktır.