More Website Templates @ TemplateMonster.com. April 16, 2012!

Fatura ödemeleri

Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir. Bu hizmete konu olan kurum ve kuruluşlar, online olarak işlem yapılabilenler ile off-line çalışanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Online çalışan kurum ve kuruluşlara ödeme yapıldığı anda ya da çok kısa sürede faturanın ödendiği bilgisi sorgulamalarda ortaya çıkmaktadır. Diğer kurumlarda faturanın ödendiği bilgisi ancak aradan 24 saate kadar çıkabilen belirli bir zaman sonra anlaşılabilmektedir. Bu durum, tümüyle ilgili kurum ve kuruluşun çalışma tarzından kaynaklanmakta olup TARSUSTL İletişim Hizmetleri ile bir ilgisi yoktur.

Fatura ödemelerinde bir diğer konu, bankalarca genellikle desteklenmeyen gecikmiş fatura ödeme seçeneğinin sunulmasıdır. Normal şartlarda kurumlar, gecikmiş faturaların sadece kendi veznelerine yatırılmasına izin verirken, TARSUSTL İletişim Hizmetleri, bu hizmeti bayileri aracılığı ile sağlayabilmektedir. Online olarak Banka anlaşmalı kurumların tahsilatlatı yapılabilir. İşlemler anında online gerçekleşmektedir. Yapılan işlemlerde güvenlik en üst seviyede sağlanmaktadır. Anlaşma dışı kurumların tahsilatı yapılmamaktadır. Bölgesel olarak bayi yoğunluğu ve kurumlar dikkate alınarak bağlantıları yapılmaktadır. Güvenli TARSUSTL Merkezi sistemi ile ÇIKUROVA"DA' fark yaratan, TARSUSTL İletişim Hizmetleri Fatura tahsilatı bayiliğini kriterleri yerine getiren evrakalrını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice inceleyerek uygun gördüğü takdirde bayilik onayı vermektedir.Şirketimiz bayilik bedeli, hava parası ve franchising bedeli almadan uzun vadeli kazan-kazan anlayışını benimsemiştir.

Yapılan Fatura tahsilâtları anlaşmalı bankamız üzerinden kurum ve kuruluşların hesaplarına aktarılmaktadır.Banka anlaşması ve güvencesi olmayan ödeme merkezlerinin kapatılma kararı mevcuttur. Banka anlaşması ve güvencesi olmayan ödeme merkezlerinden bayilik almayınız ve fatura ödemeyiniz. BDDK'nın 2009 yılında yayınlanan genelgesi doğrultusunda ödeme merkezlerinin banka alt yapısı ve güvencesinde çalışması gerekmektedir. Bu anlamda firmamız yaptığı tahsilâtları anlaşmalı banka alt yapısı ve güvencesinde kurum hesaplarına aktarmaktadır.