Bayilerimizden Gerçekleştirebileceğiniz İşlemler

Fatura Ödemeleri
Tüm vatandaşlarımız telefon, internet, cep telefonu, elektrik, su, doğalgaz faturası işlemlerini bayilerimizden gerçekleştirebilir.

İletişim hizmetleri
Hat taşıma işlemlerini yapabilir.
Bayilerimiz, hat başvuruzu alabilirler
İnternet & ADSL Başvuruları
Tüm tarsustl Bayilerinde Türk Telekom ADSL, Smile ADSL ve Turknet ADSL başvuruları ücretsiz alınmaktadır. ADSL abonesi olmak isteyen müşteriler başvuru formlarını doldurarak başvuru yapabilirler

ww.gucenmez.com Bilgisayar Satış sistemimiz ile Bilgisayar satışı hizmetlerinden faydalanarak , müşterilerinize adrese teslim, kurulumu tamamlanmış, 2 yıl garantili bilgisayar sistemleri sunabilirsiniz.

GSM Hat ve Kontör İşlemleri Tüm tarsustl Bayileri, Parça Kontör Hizmetinden faydalanırlar. Avea, Turkcell, Vodafone kontörlü hatlarına 20-70 kontör arasında istenilen miktarda kontör yükleyebilmektedir. Aynı zamanda Hat ve kontör satışları da mevcuttur.

CallShop Ucuz Telefon Hizmeti İnternet üzerinden ucuz telefon görüşmesi olarak da nitelendirebileceğimiz callshop sistemi, uygun fiyata müşterilerinize telefon görüşme imkanı sunmaktadır. Türk Telekom fiyat tarifelerine göre % 30-80 arasında indirimli görüştürme yaptırırken, ses kalitesinden de ödün vermezsiniz.

E ticaret bölümü
Nokia telefon, Samsung telefon, ve batarya hafıza kartı

Digiturk Başvuruları
TarsusTL bayileri, müşterilerinin yapacağı ticari ya da bireysel digiturk başvuru işlemlerinden de ek kazanç elde etmektedir.

D-Smart Başvuruları
Faturavizyon bayileri, müşterilerinin yapacağı ticari ya da bireysel d-smart başvuru işlemlerinden de ek kazanç elde etmektedir.